Söyleşi Rezervasyon

 • Ön talebinizi buradan Oluşturun

  [contact-form-7 id=”1196″ title=”söyleşi”]

 • SÖYLEŞİLER

  KISA ÖZET


  Eğitim Sonuçlarının Anlamlı takibi
  Süre: 75 dk / Min.15 katılımcı / 120 TL/Kişi

  Pozitif Modelli Toplantı Yönetimi
  Süre: 75 dk / Min.15 katılımcı / 130 TL/Kişi

  Kötü davranışların, toksit etkisini azaltma..
  Süre: 75 dk / Min.20 katılımcı / 100 TL/Kişi

  İşbirlikçi Takım Kültürü oluşturma?
  Süre: 60 dk / Min.15 katılımcı / 130 TL/Kişi

  Bana bir iş hikayeni anlat.
  Süre: 75 dk / Min.15 katılımcı / 120 TL/Kişi

  İş yaşantısında sosyal ağları etkin kullanma
  Süre: 90 dk / Min.20 katılımcı / 120 TL/Kişi

  Telefon “Satış için” Nasıl Kullanılır?
  Süre: 60 dk / Min.20 katılımcı / 120 TL/Kişi

  Başarılı Satıcının, “Satranç” Kontrol Listesi
  Süre: 90 dk / Min.20 katılımcı / 120 TL/Kişi

  Satış kota Ayarlarında “Metrik” rehberler..
  Süre: 90 dk / Min.15 katılımcı / 130 TL/Kişi

  Yeni Satışcıyı “30 günde” Üretken Hale getirme.
  Süre: 75 dk / Min.15 katılımcı / 120 TL/Kişi

  Saha Uygulamalarında “Outsourcing” Firma Seçimi
  Süre: 75 dk / Min.15 katılımcı / 120 TL/Kişi

  Süpermarket İçi Marka Rekabetleri Ne Durumda?
  Süre: 75 dk / Min.15 katılımcı / 130 TL/Kişi

  “Raf önü” Tüketici İletişimleri & Satış
  Süre: 75 dk / Min.20 katılımcı / 100 TL/Kişi

  Süpermarket içi düzenlerde satış fırsatları
  Süre: 75 dk / Min.20 katılımcı / 100 TL/Kişi

   

  Zamanlama?


  Sorunsuz planlama açısından en az 2 hafta öncesinden irtibatta geçmenizi öneririz.

Merak edilenler…

 • REZERVASYONLARDA İŞ AKIŞI NASILDIR ?

  Kurumunuz için ön gördüğünüz sohbetti seçip, iletişim bilgileriyle rezervasyon talebini ulaştırdığınız andan itibaren 3 iş günü içinde müşteri hizmetleri tarafından geri dönüş sağlanır. Talep etiğiniz tarih,yer ve saat uygun ise, programın kesinleştirmesi için sizden site mağazasından programı satın almanız istenecektir. Satın alma işleminden sonra belirlenen yer ve zamanda dd-business konuşmacısı orada olacaktır.

  • söyleşi rezervasyonu-comp

  • Takvimde “ÖN KAYIT OLUŞTURUN” ibaresi seminer / eğitim programın tarih ve yer olarak kesinleşmiş olduğu anlamına gelir.

   Takvimde “ UYARI OLUŞTURUN” ibaresi o seminer /eğitimin tarih ve yerinin henüz kesinleşmediği anlamına gelir. Programın kesinleşmesinde, bıraktığınız e-post adresinize hatırlatma yapılır.

  Söyleşi isteğimi oluşturdum.Artık benim için kesinleşmiş midir?

  Malasef hayır. Formu gönderdikten sonra 3 iş günü içerisinde müşteri hizmetlerimizden zamanlamanın uygun /uygun olmadığına bir mail alacaksınız. Talep ettiğiniz tarih uygun ise ;

  Temsilcimiz mağazadan programı satın almanızı isteyecektir. Zamanlama yeri ile ilgili önerileriniz ve adrese ulaşmada sorunlar varsa, programı satın almadan önce karşılıklı iletişimlerde sorun giderilmeye çalışılacaktır.

  Tarih uygun değilse: Yüksek olasılık dd-business programları ile çakışmış olabilir. Bu durumda sizden farklı bir tarih önerisi istenecektir. Tarihte sorun yaşamamak için, en az 15 gün öncesinden söyleşi rezervasyonunuz göndermenizi öneririz.

  Hiç bir yanıt alamadıysanız; 3 iş gününü geçen sürede mesajınıza yanıt alamdıysanız, yüksek olasılıkla ön kayıt formun ulaştırılması sırasında teknik bir sorun yaşanmıştır. Yanıt alma süresini aşan durumlarda, dd-business.com iletişim sayfasından ya da contact@dd-business.com mail adresinden ulaşınız.

  Kesin kayıt nasıl yapılıyor ? Benim neler yapmam gerekiyor?

  Ön kaydınızı oluşturdunuz.Ayrıca dd-business size ön kaydınızın alındığına dair mail gönderdi. Bundan sonra kesin kayıt için sizinle tekrar iletişime geçilecek. Programa min.15 gün kala kesin kayıt işlemleri için MAĞAZA yönlendirmesi yapılacaktır. Mağazadan programı satın almanız istenecektir. Size bildirilen süre içinde program satın alma işlemini gerçekleştirmeniz istenecektir. Satın alma işleminden sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizin rahat ve sorunsuz bir toplantı geçirmeniz için bazı sorular soracak ve başarılı bir toplantı geçirmeniz için çaba sarf edecektir.

  Program katılımından vazgeçme durumunda ne olur? Ödememi geri alabilir miyim?

  Ön kayıt ya da uyarı oluşturma sırasında vazgeçmeniz durumunda bağlayıcılık içermediği için (ödeme) sizin ve DD-business herhangi bir sorun teşkil etmez. Programın kesin kaydı için davetiye almanıza rağmen kayıt oluşturmanız durumunda yine bağlayıcılık içermez. Kesin kayıt yapılmış ve program bedeli ödemesi yapılması ve vazgeçilmesi durumunda son 48 saatte kadar sürelerde hiç bir kesinti olmaksızın ücret iade edilir. Programa 48 saat kala iptallerde ücretlendirme %50 kesinti ile iade edilir. Bu kesinti tamamen toplantı yapılacak yerin organizasyon bağlantılarından kaynaklıdır.

Geri Dönüşler


Ön talep formu gönderiminden en geç 3 iş gününde geri dönüş yapılacaktır. Bu süre içinde DD-business zamanlama planlarını yapıyor olacaktır. 3 iş günü aşan sürede dönüş yapılmaması durumunda yüksek olasılıkla gönderdiğiniz form tarafımıza ulaşmamıştır. Bu durum bizimle iletişim sayfalarımızda veya customerservice@dd-business.com mail adresiyle iletişime geçiniz.

Kurumsal


İş gelişimleriniz de fırsat yaratacak kurumsal eğitim, seminer ve uzman desteklerine ulaşmanın kısa yolu..