Sıklıkla Sorulan

 • Karma katılımcılı “Bireysel” Programlar…

  Kayıt nasıl oluşturulur ?

  Öncelikle kendi zaman ve yer olarak uygun programı ETKİNLİK TAKVİMİ ‘den belirleyin. Katılmayı düşündüğünüz programda ” ÖN KAYIT OLUŞTURUN”  butonuna tıklayarak kayıt alanına ulaşabilir ve oluşturabilirsiniz.

  Dilerseniz kayıtlarınızı direk olarak ziyaret “KARMA ETKİNLİK KAYDI” sayfasından ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.

  Ön kayıt sırasında sizden iletişim bilgileri dışında herhangi bir şey istenmeyecektir. Bu sadece talep toplama amaçlıdır. Herhangi bir ön koşul istenmeyecektir. Yaptığınız kayıt sizin ve DD-Business için bağlayıcılı içermez.

  ÖNEMLİ;
  Takvimde “ÖN KAYIT OLUŞTURUN” ibaresi seminer / eğitim programın tarih ve yer olarak kesinleşmiş olduğu anlamına gelir.

  Takvimde ” UYARI OLUŞTURUN” ibaresi o seminer /eğitimin tarih ve yerinin henüz kesinleşmediği anlamına gelir. Programın kesinleşmesinde, bıraktığınız e-post adresinize hatırlatma yapılır.

  Kaydımın yapıldığınıı nasıl öğrenirim?

  Ön kaydınızı oluşturduktan 7 iş günü içerisinde kaydınızın alındığına dair müşteri hizmetlerimizden bir mail alacaksınız.

  Geçen bu süre içinde dd-business ‘dan size bir mail oluşmaması durumunda, yüksek olasılıkla formun DD-Business’ e ulaşması sırasında teknik bir sorun yaşanmıştır.

  7 günü geçen süre sonrasında, tekrar iletişim sayfamızdan ya da contact@dd-business.com mail adresinden ulaşınız.

  Ön kayıtların alınması ve kesin kaydın oluşturulması süre arasında geçen süre içinde DD-Business.com olarak,sizin için en uygun katılımcı profillerini düzenlemesi ile uğraşıyor olacağız.

  Kesin kayıt nasıl yapılıyor ?

  Ön kaydınızı oluşturdunuz.Ayrıca dd-business size ön kaydınızın alındığına dair mail gönderdi. Bundan sonra kesin kayıt için sizinle tekrar iletişime geçilecek. Programa min.15 gün kala kesin kayıt işlemleri yapmnız istenecektir. Size bildirilen süre içinde program satın alma işlemini gerçekleştirmeniz istenecektir. Satın alma işleminden sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizin rahat ve sorunsuz bir toplantı geçirmeniz için bazı sorular soracak ve başarılı bir toplantı geçirmeniz için çaba sarf edecektir.

  İndirim var mı? Nasıl faydalanabilirim ?

  DD-Business, erken ve grup indirimi uygulamaz. Zaman zaman sosyal ağ takipçilerine özel indirimi açar. süre ve katılımcı kısıtlaması olmak istiyorsanız, sosyal ağlardan DD-busines.com takip etmenizi öneririz. Hem yeni güncellemelere ulaşırsınız, hemde özel indirim tekliflerine ulaşabilirsiniz .

  SEMİNER VE EĞİTİM PROGRAM İNDİRİMLERİ ;
  31.aralık.2018 tarihine kadar geçerli (söyleşiler hariç)
  Linkedin ağ bağlantılı üyeler; % 10 > sayfa
  Facebook takipçileri; %10 > sayfa
  Gplus takipli üyeler; %5 > sayfa
  Her iki indirimi birlikte alabilirsiniz

  ÖNEMLİ;
  * Etkinlik İndirimi alabilmek için, etkinlik tarihinden en az bir ay öncesinde, Linkedin ve Gpuls takipçisi olmanız gerekir.
  * Linkedin ağında yeni bağlantıya geçiyorsanız, dd-business linkedin bağlantı teklifiniz, profil yapınız,iş alanlarınıza göre kabul edilmeme hakkını saklı tutar. İndirim bireysel katılımcılar için uygulanır.Kurumsal marka tanımlı ve hizmet karşılığı kurumsal faturalı tanımlar bu indimden yararlanamaz.

  Program katılımından vazgeçme durumunda ne olur? Ödememi geri alabilir miyim?

  Ön kayıt ya da uyarı oluşturma sizden herhangi bir koşul ve ödeme alınmamaktadır. Ön kayıt sırasında vazgeçmeniz durumunda herhangi bir ödeme alınmadığı için bağlayıcılık içermeyecek. Bu aşamada sizin ve DD-business herhangi bir sorun teşkil etmez.

  Programın kesin kaydı için davetiye almanıza rağmen kayıt oluşturmanız durumunda yine bağlayıcılık içermez. Kesin kayıt yapılmış ve program bedeli ödemesi yapılması ve vazgeçilmesi durumunda son 48 saatte kadar sürelerde hiç bir kesinti olmaksızın ücret iade edilir.

  Programa 48 saat kala iptallerde ücretlendirme %50 kesinti ile iade edilir. Bu kesinti tamamen toplantı yapılacak yerin organizasyon bağlantılarından kaynaklıdır.

 • Destek için Sor.

  İLETİŞİM


  Sıklıkla sorulan sorularda (SSS) aradığınızSorularına yanıt bulamadığınızı düşünüyorsan, Bizimle çekinmeden İletişim sayfasından temasa geçin Sorunuzu detaylayın…

  Soru / Yanıtlar

  FORUM


  Forum sayfasında tartışmalara göz attın. Yeni bir FORUM tartışma açın. Tüm ziyaretçilerle ortak alanda soru ve yanıtlara katkıda bulunun.

 • Kurum içi Programlar…

 • Şirket çalışanlarımıza yönelik özel programları almak istiyorum.

  Öncelikle çalışanlarınıza yönelik programı ve önerilen katılımcı profillerinizi inceleyin. Almayı planladığınız program için ” KURUMSAL İLETİŞİM” sayfasından sizden istenen bilgileri bize iletin. DD-Business uzmanları sizin verdiğiniz bilgiler ve sizin hakkınızda bilgiye sahip olduktan sonra iletişime geçecektir.

  Çalışanlarımıza programı nerede ve nasıl alabiliriz ?

  Toplantı yeri ve salonu seçeneğinde kendi kurum salonlarınız veya DD-Business anlaşmalı toplantı salonlarında gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı toplantı salonlarımız özel anlaşmalar nedeniyle sizlere de ekonomik gelecektir. Öğrenimler sırasında toplantı salonun lokasyonu,ulaşım olanakları ve rahatlığının +/- etkiler yaratığını unutmayın. Planladığınız toplantı yeri İstanbul,Ankara ve İzmir dışında farklı bir şehirde ise, toplantı yeri seçeneklerini karşılıklı belirlenir.

  Program sonunda LQ -Learn Quality anketlerinde

  Ön kaydınızı oluşturdunuz.Ayrıca dd-business size ön kaydınızın alındığına dair mail gönderdi. Bundan sonra kesin kayıt için sizinle tekrar iletişime geçilecek. Programa min.15 gün kala kesin kayıt işlemleri için MAĞAZA yönlendirmesi yapılacaktır. Mağazadan programı satın almanız istenecektir. Size bildirilen süre içinde program satın alma işlemini gerçekleştirmeniz istenecektir. Satın alma işleminden sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizin rahat ve sorunsuz bir toplantı geçirmeniz için bazı sorular soracak ve başarılı bir toplantı geçirmeniz için çaba sarf edecektir.

  Program indirimleri nedir? Nasıl faydalanabilirim ?

  DD-Business, erken ve grup indirimi uyguamaz. Tek indirim sosyal ağ takipçi indirimidir. DDBB markası altında yer alan sitelerimizin sosyal ağlarını takip edenler tüm DD-Business etkinliklerinden %20 İndirimden yararlanır. İndirimden yararlanmak için ve hangi sosyal ağlar oluğunu öğrenmek için “SOSYAL AĞ TAKİPÇİ KAYDI” sayfasını ziyaret ediniz. Sosyal ağları takip kaydınızı oluşturduktan sonra, katılacağınız etkinlik kesin kaydı sırasında size indirim oranında ” KUPON” verilecektir. Kuponuzu kullanarak indirimli şekilde programı mağazadan satın alabilirsiniz.

  Program katılımından vazgeçme durumunda ne olur? Ödememi geri alabilir miyim?

  Ön kayıt ya da uyarı oluşturma sırasında vazgeçmeniz durumunda bağlayıcılık içermediği için (ödeme) sizin ve DD-business herhangi bir sorun teşkil etmez. Programın kesin kaydı için davetiye almanıza rağmen kayıt oluşturmanız durumunda yine bağlayıcılık içermez. Kesin kayıt yapılmış ve program bedeli ödemesi yapılması ve vazgeçilmesi durumunda son 48 saatte kadar sürelerde hiç bir kesinti olmaksızın ücret iade edilir. Programa 48 saat kala iptallerde ücretlendirme %50 kesinti ile iade edilir. Bu kesinti tamamen toplantı yapılacak yerin organizasyon bağlantılarından kaynaklıdır.

 • Eğitim & Seminer.

  İLETİŞİM


  Kurumsal program plan ve teklifinizi almak için KURUMSAL İLETİŞİM ‘ e geçin.

  Uzman Desteği

  İLETİŞİM


  Satış ve satış ekip gelişimleriniz,FMCG & Retail sektöründe Horeca-Merchandising gelişimlerinde uzman desteğine ihtiyacınız mı var? Uzmanlarımız sizinle iletişime hazır. UZMAN İLETİŞİM