P2P İletişim

p2p

 • iletişimin başlangıç noktasında Basit soru: NASIL İLETİŞİM ?

  Sosyal, dijital ve online iletişim kanallarının yükselişi, iş dünyasında yeni ve gizli bir atmosfer yarattı. DD-Business , değişen iletişim ortamlarında kurum içi çalışanlar ve “sınırlı empati kurduğumuz”  kurum dışı yabancı -müşteriler, yatırımcılarla- kurum “SOSYAL BEDEN DİLİ” hataların bulunması ve yeni tekniklerini öğrenilmesinde İyi ve komplikasyonsuz iletişim geçmelerine yönelik  programlar hazırladı.

 • 4+

  PROGRAM

 • İNSANLAR

  ARTIK İNSANLAR MARKA.

  Yeni teknolojik iletişim araçlarını kullanma ve bunlardan şikayet edilmesine rağmen, biz insanlar birbirleri ile iletişim kurmadaki şekilleri sonsuza kadar değiştirdi. Dijital iletişim alanlarını, insanileştirmek ve isimli/isimsiz kitlelere mesajlarla konuşma anlarındaki etkileşimleri sırasında şirket konumlandırma ve yeni iş kültürlerini yeniden oluşturmada geleneksel yaklaşımın dışında,P2P yaklaşımları yeni bir katalizördür.

  P2P ?

  DEĞİŞEN İLETİŞİM ARAÇLARINDA YENİ ETKİLEŞİMLER .

  Sosyal, mobil ve dijital teknolojilerin yakınsaması arasında, biz insanlar birbirleri ile iletişim kurmadaki şekilleri sonsuza kadar değiştirdi. İnsanlar arasında yüz yüze iletişimlerinde beden dili etkisi (%90), aksine teknolojide sözel olmayan iletişimlerde bu etki (%10) altında yer alabilir. Oysa ,P2P iletişimleri keşfetmek için dinlemek ,kişiden kişiye anlamlı ve iki yönlü konuşmaların (telefon,yazışma,sosyal medya vb) ilgisini dijital olarak kullanılmasıdır.

  ÖNEMİ..

  DİJİTAL EVRİMDE DAHA KİŞİSEL YAKLAŞIMLAR…

  İnsanlar iletişimleri sırasında sesi ve beden diliyle başkalarını etkilemesi sürüyor. Şirketler sesli iletişim etkisi kaldıraç etkisi nedeniyle doğrudan konuşmayı kullanmak zorunda. Onlar bu zaman kadar sadece bu aracı kullandı. VE ARTIK , bir çok şirket daha etkili iç iletişimler, daha anlayışlı (bilgili) müşteriler, daha iyi bir kamuoyu yaratma veya daha fazla satış , PR bilgilerini toplama ,dikkat çekme/ marka çözüm toplama amacıyla, insanlara ulaşırken kişiden kişiye (P2P) çoklu (sosyal medya,e-posta,yazışma) ortamları kullanıyor.

Nasıl İletişim ?

Spontan ? Mesleğe özel ? Tek veya çift yönlü ? Yaratıcı ? Sanal? Örtülü ? …

Kendi fırsatınızı Tanımlayın.

DOĞRU ATIŞ
SİZİN İÇİN HANGİSİ?

BEKLENTİNİZ ?

DD-Business, yüksek performansla birlikte büyük iletişim kültürünüzü oluşturmadaki yatırımlarınızı destekleyen programlar hazırladı…

 • DAR ZAMAN ,DAR İÇERİK : Satış çalışanlarınızın kendince keşfettikleri ve/veya çevrelerinden öğrendikleri kendi iş planlama ve yapma şekillerini öğrenmeleri açısından uygun olacaktır.

  KAPSAMLI DERİN İÇERİKLER : Seminer çalışmalarıyla, kendilerini yeniden organize etmeleri için öğrendikleri yeni bir tasarımı günlük hayatlarına uygulamalarını sağlayabilirsiniz.

 • SÖYLEŞİLER %75

  75

  P2P PROGRAMLARI

  100

KARAR ?

Şu an parmaklarınızı  tuttuğunuz mouse’da

BİR SORUN VARSA; İLETİŞİME GEÇİN ŞİMDİ KURUMSAL TEKLİFİNİZİ ALIN