Satışta Matrix Düşünce Tarzı Önemli…

Marka/firma ile müşteri arasındaki ilişkiler genelde tek bir yapı gibi gözükse de, alıcı-satıcı arasında ilişki ve iletişimlerin uygunluğu, markanın sorunlarının çözümünde ön açıcıdır. Ya da tam tersi. Satışı doğru neticelendirilmesinden anlarında çözümleyici olmak en önemli unsurdur.

Kazanan takımlarda, bireysel satış güçlerini her zaman kullanmak için onların rolleri çalıştıkları örgütlerde mutlaka yerleştirilmelidir. Yetenekli bir satış oyuncuları, başarılı bir sonuca ulaşabilmesi için bu rollerin dengeli bir karışım gerekir.Matris düşünce tarzı olan kişiler, çalışma takımlarının içinde potansiyel bir lider olarak parlar bir kişilik tipidir.

Birçok konuda çözümleyici(satış yapmaya çalışan) kişi, yaratıcı, vizyoner ve problem çözendir.

Onlar sürekli bilgi toplayıcı (marka) ve ilgisiz kalanlar(müşteri) gibi kavramlar arasındaki bağlantıları yapmak için onların yeteneği genellikle yenilikçi yeni fikirler ve çözümler onları açar. Bazen, kendi düşünce süreci, bazı insanların (kendi yönetim/ müşteriler) kafasını karıştırır.

Bir satıcının, matris çözümleyici olmasını düşünmek, büyük ölçüde yetenekleri tarafından belirler. Bu yeteneklerin yaklaşık yüzde 75 eğitim ve yüzde 25 genetiklik vardır. Ancak, vade bağımsız bir özellik olduğuna dikkat etmek önemlidir. Daha olgun Matrix Düşünür Bu kişilik tipi daha kötü işleyen kişi başına bela olabilecek doğuştan gelen bazı güçlüklerin üstesinden öğrenebilirsiniz

GÜÇLÜ YÖNLERİ

Yüksek işleyen Matrix Düşünürler onların çevreden alıyoruz tüm bilgileri sentez edebiliyoruz. Onlar açıkça düşünmek ve başkalarına kendi fikirlerini iletişim kurabilir. Onların masaları dağınık ve düzensiz bir görünüm olsa bile, onlar büyük olasılıkla bütün anlam yapmak için yerinde bir sistem var. Matrix Düşünürler büyük yapmak nitelikleri bazıları şunlardır:

-. Problem çözme becerilerini Matrix Düşünce tarzı onları karmaşık sorunlara tamamen yeni çözümler bulmanıza yardımcı soyut, düşünmek mümkün.

-. Yaratıcılık ; Matrix Düşünce tarzı,sadece yaratıcı düşünmek değil, beklenmedik yerlerde ilham bulma yanı sıra, sanatsal ifade olma eğilimindedir.

-. Öncü Eğilimler ; Matrix Düşünürler doğru vizyon olabilir. Bunlar heyecan verici yeni ürün ve süreçleri oluşturmak için onlara yol açabilir, doğal olarak hırslı ve onların fikirlerini eminiz.

ZORLUKLARI

Hatta kötü işleyen olanlar dürtüsel karar verme görülebilir, başkaları ile çatışma ve dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) tanısı: Matrix Düşünürler bazı benzersiz engelleri ile başa çıkmak. Bir Matrix Düşünür karşılaşabilirsiniz sorunlar şunlardır:

Posted in:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top
X