Etkinlik Takvimi

Bazı insanları başarılı kılan şey nedir? Yetenek mi? Şansın mı?

Sorunun yanıtı; Başarılı olan insanlar ile olmayan kişiler arasındaki fark arzu, yetenek ya da şans değildir. Aradaki fark başarılı insanların kendilerini başarıya ulaşmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla donatmaları için girişimde bulunmalarıdır. Diğerinin ise harekete geçmeyi başarmasıdır. Kariyer gelişiminizde istekli iseniz,  DD-Business karma katılımcılı programları sizin inanılmaz fırsatlar var.

Limitlerinizle Gelin, Onu geçelim…

Taktik odaklı programlarda iş sorunlarına da çözümler bulacaksınız.

YAKLAŞAN BULUŞMALAR

Kendiniz en uygun yer zaman için programı seçin,
Hemen ön kayıt oluşturun. Kısıtlı Kontenjandan etkilenmeyin. .

KARİYER GELİŞİMİNDEKİ
TERCİHİNİZİ YAPIN

 • SÖYLEŞİLER

  Bir iş çıkış kendiniz için ayıracağınız 75 dakika. Seçeceğiniz içerikte daraltılmış, derin başlıklarda iş yaşamınızda hemen uygulayabileceğin taktikleri  öğrenin.

  Süre ; 75 dakikada
  Ücret; 300 TL.
  Kontenjan; 30 koltuk

  SÖYLEŞİ PROGRAMLARI

 • SEMİNERLER

  Seminerler bir günlük zaman ayırmanız gerekir. (7 saat). Strateji ve taktiklerle dolu zamanlar geçirin. İş vizyonunuzu değiştirecek yaklaşımlarla tanışın.

  Süre; 1 gün / 7 saat
  Ücreti ;  1600 TL
  Kontenjan; 30 koltuk

  SEMİNER PROGRAMLARI

 • EĞİTİMLER

  Seminerler bir günlük zaman ayırmanız gerekir. (7 saat) İş uygulayıcısı iseniz, kullanabileceğiniz yeni teknik ve yol gösterici kılavuzlarla tanışın.

  Süre; 1 gün / 7 saat
  Ücreti ;  1200 TL
  Kontenjan; 30 koltuk

  EĞİTİM PROGRAMLARI

ŞİMDİ ÖN KAYIT OLUŞTURUN

MERAK EDİLENLER

 • Ön kayıtta Sık sorulan sorular

  Ön kayıt zorunlu mu? Ödeme yapacak mıyım?

  Programa katılmak için önceden bir ön kayıt oluşturmalısınız. Kayıt oluşturmadan hiç bir etkinliğe katılamazsınız. Ön kayıt sırasında senden herhangi bir koşul veya ödeme istenmeyecek.. Yapacağınız kayıt ne sizin ve ne DD-business için bir bağlayıcılık içermeyecek. Kaydı yaptıktan sonra da bu kararından vazgeçebilirsin. DDBB, çeşitli sebeplerle programlarını erteleyebilir veya iptal edebilir.

  Program etkinlik kaydı sayfasında “ÖN KAYIT OLUŞTURUN” ibaresi ile tanımlanıyorsa, etkinlik yeri ve tarihi artık kesinleşmiş anlamına gelir. Program taleplerinin toplanması ve kesin kayıt tarihi arasında geçen süre içerisinde, DDBB Müşteri Hizmetleri iş profilinize uygun gruplar oluşturmak için çaba sarf ediyor olacak..

  Program sadece “UYARI OLUŞTURUN” ibaresi ile tanımlanıyorsa,Yer ve zaman kesinleşmemiş,bu o program için ön talep toplanıyor anlamına gelmektedir.

  İndirim uygulaması var mı?

  Sosyal ağ takipçilerimiz %20 varan ve ön kayıtlarımızın açıldığı ilanın ilk haftasında %10 (klasik) indirimimiz mevcut. Kendiniz bir indirim oluşturmak isterseniz lütfen ilgili sayfayı ziyaret edin. İndirimler kişisel katılımcılar için uygulanır. Kurumsal katılımcıları kapsamaz

  Katılımı nasıl kesinleştireceğim? Kesin kayıt nasıl?

  Ön kayıt formunu gönderdikten sonra,ön kaydınızın alındığında dair -aynı sayfada – bir mesaj göreceksiniz.

  Ayrıca müşteri hizmetleri,mail adresinize size onaylama mesajı gönderecek. Ön kaydınızdan sonra ( 7 gün içinde ) bir onaylama mesaj ulaşmadıysa, ön kayıt formunuzun bizlere ulaşımında teknik bir sorun ulaşmamış olabilir.

  Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden customerservice@dd-business.com adresinden bizlerle iletişime geçin. Sabırlı olun, kesin kayıt ve rezervasyonuzun yapılması aşamasında, bizden ayrıca “kesin kayıt” daveti alacaksınız.

  Programın kesinleşmesi ve katılımın onayı nasıl öğrenebilirim?

  Ön kayıt tasnifleme aşamasından sonra; müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilerek kesin kayıt yapılmanız istenecek. Örnek; program tarihi 25.Mart ise Mart ayının ilk haftası kesin kayıt daveti alacaksın. Kesin kayıt işlemlerini eksiksiz tamamlamandan sonra yapacağın tek şey, etkinlik saatinde senin için ayrılan yerde olman… Senin sorunsuz ve başarılı bir program katılımı gerçekleştirebilmen için DDBB Müşteri hizmetleri yoğun çaba içinde olacak..

  Takvim bana uygun tarihte ve şehir etkinlik yok

  Program çok ileri bir tarihte düzenleneceği için ön kayıt açılmamış olabilir. Büyük şehir dışında yaşıyorsan ve ileride yaşadığın şehirde veya yakın illerinde program açılabilir.

  Kendine bir uyarı oluşturabilir ve mesaj bırakabilirsin. Sana uygun yer ve zaman oluştuğu taktirde zamanı geldiğinde hatırlatma yapacağız. UYARI OLUŞTURUN

  Kesin kayıt sonrası ödememin iadesi olubiliyor mu?

  Ön kaydınız sırasında her hangi bir şart ve ödeme sizden talep edilememektedir. Kesin kaydınız programa 15 gün kala sizden ödemesinin yapılması istenmektedir. Kesin kayıt yapıp,ödemenizi yapmanız durumunda,programdan 48 saat öncesine kadar yazılı bildirimde bulunduğunuz takdirde, hiç bir kesintiye uğratılmadan ücretiniz iade edilecektir. 48 saatten önce yapılacak rezervasyon iptallerinde ücret iadesi yapılamamaktadır. Program kesin kayıt yapan kişinin dışında başka kişilere devredilemez.

 • Destek ihtiyacı?


  Ön kayıt formunu gönderdikten sonra,ayrıca müşteri hizmetleri,mail adresinize size bir onaylama mesajı gönderecek.Ön kaydınızdan sonra ( 7 gün içinde ) bir onaylama mesaj ulaşmadıysa, ön kayıt formunuzun bizlere ulaşımında teknik bir sorun ulaşmamış olabilir.

  Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, çekinmeden pbm@dd-business.com mail adresi veya İletişim sayfasından temasa geçin..

ZAMANLAMASI SANA UYGUN DEĞİL Mİ ?

DD-Business.com takvimde aradığın programı bulmadın mı? veya zaman ve yer sana uygun değil mi?
Şimdi kendinize uyarı oluştur. Gelecek programlardan haberdar olun. Kaçırmayın..

KENDİNE BİR UYARI OLUŞTUR