Etkinlik Kaydı

Kendiniz bir Ön kayıt Oluşturun.

Bu rezervasyon amaçlı bir kayıttır. Sizi ve DD-Business.com bağlayıcılar içermez. Haber vermeksizin katılımdan vaz geçebilir veya program zamanı değişebilir, tamamen iptal olabilir ya da kesin kayıt anında da davette edilmeye bilirsiniz.  (kontenjan- katılımcı statüler)

  • Loading
  • BİLGİ

    Bilgilendirme


    Ön kayıtta sırasında ön koşul yoktur. Herhangi bir ödeme talep edilmez.

    İstediğiniz zaman vazgeçebilir, kayıt yapsanız davet edileceğiniz anlamına da gelmez.

    Programı erteleyebilir, iptal olabilir. Ön kayıtlar sizin ve  DD-business için bağlayıcılıklar içermez.

SIKLIKLA SORULAN SORULAR

Aradığım programı burada bulamadım.

Ön kayıtta açılan programlar genel olarak 45 gün  kala açılır. Etkinlik takviminde tarih belirlenmesine rağmen ön kayıt formunda görmeme nedeniniz bu nedenledir. Eğer daha ilerde bir programsa ve bu programa katılmak istiyorsanız, kendinize bir uyarı oluşturun. Programın ön kaydı açıldığında sizi haberdar edelim

Kaydımı nasıl kesinleştirebilirim?

Ön kayıttan sonra, DD-Businness yönetimi size en uygun çalışma grubu için çalışıyor olacak. Grupların belirlenmesi sonrası kayıt yaptığınız programda buluşma tarihine yaklaşık 15 gün kala sizden kesin kayıt oluşturmanız istenecek. Gönderilen kesin kayıt formundan sonra, yine programa 7 gün kala sizden program bedelini ödemeniz beklenir. Kayıt sırasında program hakkındaki düşünceniz kısmındaki işaretleme “kesin” olarak yapılan ön kayıtlara program önceliği verilir.

Herhangi İndirim var mı?

DD-Business 2  şekilde indirim uygular. 1. indirim sosyal ağ takipçileri indirimden %20 varan indirimdir..  Bu indirim sosyal ağ kaydı yapıldıktan 1 ay sonra devreye girer. Bu indirimden yararlanmak istiyorsanız, şimdiden indirim oluşturun. 2. indirim programı açıldığı ilk günden 7 gün süren özel indirimdir. iki indirimden de birlikte yararlanabilirsiniz.  İndirim oluşturun .İndirim bireysel katılımcılar için geçerlidir. Kurumsal ve kurum adına katılan katılımcıları kapsamaz.